پرش لینک ها

غرب تهران

كليد سازي شبانه روزي غرب تهران در سریع ترین زمان ممکن برای حل تمامی مشکلات شما، فقط با یک تماس کلید سازان مجرب در کمترین زمان ممکن در محل تمامی نقاط غرب تهران (پونک – ستارخان – آریاشهر- صادقیه – جنت آباد – شهر زیبا – شهران – طرشت – گیشا – چیتگر – شهرک اکباتان – تهرانسر – شریعتی – اشرفی اصفهانی – حصارک – چهاردیواری – آزادی – فردوس – کن – وردآورد) آماده خدمت رسانی می باشد.

كليد سازي شبانه روزي غرب تهران

با کلیک روی شماره تلفن همین حالا تماس بگیرید: 09199070306

 

 

 

کلیدسازی شبانه روزی در غرب تهران

کلید سازی امداد کلید یکی از بهترین متخصصان را در مرکز شبانه روزی برای خدمات رساندن به مشتریان در غرب تهران دارند.

این کلیدسازی ها برای باز کردن انواع درب خودرو، آپارتمان های مسکونی و اداری، ساخت انواع ریموت و سوئیچ و کلیدهای کد دار و کامپیوتری، باز کردن و تعمیر درب های ضد سرقت و غیره تخصص دارند و آماده خدمت رساندن مطمئن و معتبر به شهروندان غرب تهران هستند.

برای همه ما گم کردن و جا گذاشتن کلید بر اثر عجله و حواس پرتی اتفاق افتاده و ممکن است در آینده چنین مشکلی برایمان پیش بیاید.

برخی اوقات ممکن است ما در یک شرایط اضطراری قرار بگیریم و گم کردن و فراموش کردن کلید می تواند باعث دردسر بیشتر برای ما شود ولی جای نگرانی نیست و اظطراب به خود راه ندهید زیرا امداد کلید با مجهزترین و بروز ترین تجهیزات در اسرع وقت در تمام نقاط ایران شما را یاری می رسانند.

هدف امداد کلید  جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز و خیال راحت آنها است.

کلیدسازی غرب تهران یکی از خدمات اساسی امداد کلید تهران است که با پشتیبانی ۲۴ ساعته در حال خدمت به مشتریان خود می باشد.

امداد کلید تهران با عرضه کردن بهترین خدمات با قیمت مناسب در خدمت شهروندان تهران غرب می باشند.

این مجموعه کلیدسازهای شبانه روزی دارند که تمامی آنها را لیست کرده اند و با مشخات افراد فنی کار و متخصص در سایت قرار داده اند.

وقتی شما وارد سایت امداد کلید وارد می شوید با انتخاب شهر منطقه و نوع خدمات مورد نیاز می توانید نزدیکترین کلیدسازی را در غرب تهران پیدا کنید.

کلیدسازی شبانه روزی امداد کلید برای اینکه خدمات کلیدسازی را در منطقه غرب تهران دریافت کنید وارد سایت امداد کلید تهران شده و شماره تلفن متخصصی کلیدساز شبانه روزی را دریافت کنید.

انجام تمامی خدمات کلیدسازی در تمامی نقاط تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب انجام میگیرد مخصوصا در منطقه غرب تهران این خدمات ارزنده قابل دریافت برای شهروندانی که در این منطقه زندگی می کنند است.

افراد فنی کاری که برای انجام خدمات کلیدسازی در سایت امداد کلید تهران انتشار می دهند خدمات مختلفی انجام می دهند که در اینجا بازگو می کنیم این خدمات عبارتند از:

 • تعمیر و رکلاژ درب ضد سرقت
 • باز کردن قفل خودرو خارجی و ایرانی
 • باز کردن درب گاو صندوق
 • نصب انواع قفل دیجیتالی بر روی درب ضد سرقت
 • تعمیر یا تعویض مغزی قفل
 • و تمام خدمات قابل ارائه نولید کلید سازی و قفل سازی امداد کلید تهران

و بشبانه روزیی از خدمات دیگر را در زمینه کلیدسازی ارائه می دهند.

اگر شما شهروندان غیر تهرانی هستید اصلا نگران نباشید چون شما هم می توانید از این خدمات بهره بگیرید. امداد کلید تهران نهایت تلاش خود را می کنند برای اینکه بتوانند در شهرهای دیگر مثل کرج و مشهد و اصفهان و تبریز و ….. خدمات کلیدسازی شبانه روزی را در طول شبانه روز ارائه دهند.

 1. باز کردن دربه های بسته
 2. باز کردن کلیدهای کامپوتری
 3. باز کردن کلیدهای کد دار
 4. باز کردن کلید خودرو

یک نمونه از کلیدها می باشد که ایموبلایزر نام دارد و در بازار وجود دارد که کاربردش برای سیستم امنیتی و ضد سرقت خودرو است برای اینکه امنیت بالای خودرو را بوجود آورد تا هیچ سرقت کننده ای توانایی باز کردن درب خودر با قفل ایموبلایزر نداشته باشد.

برای اینکه خیالتان راحت شود که خودرو شما این سیستم منیتی را دارد یا خیر به یک کلید سازی مراجعه کنید که دارای دستگاه کد ساز باشد تا بررسی کند و مشخص کند که قفل شما از نمونه ایموبلایزر است.

راه دیگری که میتوانید تشخصی نوع قفل خودرو خود را بدهید این است یک کلید از روی کلید قفل بسازید اگر استارت خودرو به وسیله کلید ساخته شده روشن شود یعنی خودرو شما مجهز به این سیستم قفل نمی باشد و اگر با استارت زدن روشن نشود یعنی خودرو شما از این سیستم ایموبلایزر برخوردار است.

هر گونه مشکلی برای این قفل ها هم بوجود بیاید از طریق کلیدسازی شبانه روزی در غرب تهران می توانید کار خود را به فنی کارها و متخصصین ما در این زمینه قرار دهید و مشکل خود را حل کنید.

توصیه های امداد کلید قفل ساز هنگام جا ماندن کلید

وقتی قفلی خراب می شود و یا اینکه نمیتوانید آن را باز کنید سعی می کنید با وسایل مختلف اقدام به باز کردن آن کنید و موجب خراب شدن قفل و غیر قابل استفاده کردن آن می کنید. در اینجا چند نکته مهم از نظر قفل سازان د زمینه رعایت و نگهداری از خراب شدن قفل ها گفته می شود تا یک بار اضافی برای خود نتراشید:

 • برای باز کردن قفل به هیچ عنوان از کلیدهای دیگر استفاده نکنید برای اینکه کلید در قفل شکسته می شود و به قفل آسیب میرسد.
 • برای باز کردن قفل از اجسام تیز استفاده نشود
 • برای باز کردن درب منزل یا هر مکان دیگر به هیچ عنوان از دیوار و نرده و یا پنجره نباید بالا رفت زیرا ممکن است سلامتی شما به خطر بیفتد.
 • برای باز کردن قفل درب ماشین از کلیدهای آپارتمان استفاده نکنید.

اگر درب خانه قفل بماند یا کلید گیر کرد چه باید کرد؟

متاسفانه تعداد زیادی قفل ساز غیر مجاز هستند که کلاهبرداری هایی انجام می دهند که باعث سردرگمی مشتریان می شود.

برخی از این قفل سازها از طریق آنلاین با اصرار تکنسین خود را بدون مجوز به محل می روند و هزینه بیشتر از آنچه مشخص شده از مشتری گرفته می شود این کلاهبرداری بشبانه روزیی از صاحب خانه ها و شاغیلین دیگر را گرفتار کرده و هزینه اضافی پرداخت کرده اند.

چگونه با توجه به این شرایط قفل ساز مطمئن پیدا کنیک که باعث ضرر برای ما نشود.

۱-درباره خدمات قفل سازی مورد نیاز خود مطمئن باشید

اولین کاری که باید انجام دهید نوع خدمات خود را مشخص کنید برای اینکه با یک قفل ساز مطمئن در تماس باشید باید دقیقا اطلاع داشته  باشید چه خدماتی قرار است قفل ساز انجام دهد. درخواست هایی که به قفل ساز می دهند عبارتند از:

 • نصب قفل مکانیکی یا الکترونیکی در مکان های تجاری و مسکونی
 • تعمیر قفل
 • ساختن کپی از روی قفل و کلید
 • جایگزینی کلیدهای کارتی الکترونیکی و کلیدهای فوب
 • تامین، نصب یا سرویس دهی بخ قفل ها و درب ها با امنیت یالا
 • رفع مشکلات سیستم کنترلی بدون کلید
 • پاسخگویی به تماس های تظطراری در صورت بسته بودن درب و یا شکسته شدن قفل

۲-لیستی از افراد متخصص قفل سازی آنلاین با یک فهرست را پیدا کنید و بررسی کنید که چه خدماتی توسط این افراد متخصص انجام می شود، از میان آنها گزینه های انتخابی خود را پیدا کنید.

برای مطمئن شدن از شرکت های قفل سازی وب سایت این شرکت ها را چک کنید. بعضی از این شرکتهای قفل سازی تخصص آنها در پاسخگویی به تماس های اضطراری هستند.

اگر کار شما فوری نباشد شرکت های قفل سازی که می توانند برای شما برنامه ریزی داشته باشند تا در موقع نیاز فوری به محل مورد نظر مراجعه کنند پیدا کنید.

۳-سوال کنید که ارائه دهندگان قفل و کلید همه خدمات را پشتیبانی می کنند

بشبانه روزیی از افراد محل کار و خانه خود را بیمه می کنند مطمئن شوید شرکتی که انتخاب کرده اید تحت پوشش آن بیمه هستند. بعضی مواقع مجوز لازم برای تحت پوشش قرار گرفتن ضروری است برای اینکه اطلاع داشته باشید با شرکت بیمه تماس بگیرید.

۴- هزینه های خدمات را تخمین بزنید

برای خدماتی که قفل سازان انجام می دهند باید توجه داشته باشید که چه مبلغی را باید هزینه کنید. اگر شما تحت پوشش بیمه هستید می توانید تخفیف بگیرید. توجه داشته باشید که تخمین قفل ساز برای خدمات به درستی باشد و تایید کنید که این تخمین شامل کلیه هزینه های مربوط باشد به یاد داشته باشید که نسخه کتبی از تمام هزینه ها باید نزد خود داشته باشید.

۵-درخواست کنید که مجوز شرکت را ببینید

هر شرکت معتبری دارای مجوزهای قانونی و معتبر می باشد حتما از شرکت مورد نظر سوال کنید و بخواهید که مجوز های مورد نیاز را به شما نشان دهند.

وقتی شما مجوزها را ببینید اطمینان خاطر پیدا می کنید و با خیال راحت کار خود را به آنها می سپارید.

از جمله مجوزهای قفل ساز داشتن گواهینامه فنی حرفه ای و کارت ویزیت قفل سازی است که شما با درخواست و دیدن این مدارک از صحت کار آنها مطمئن می شوید.

توجه داشته باشید که نام شرکت با مستندات گفته شده تطبیق داشته باشد.

این نوع مستندات به مشتریان این اعتماد را می دهد که کار آنها قانونی است و معتبر هستند. پیش از آنکه یک قفل ساز را استخدام کنید از او گواهی بخواهید تا با دل آرام و اعتبار آنها کار شما با اطمینان خاطر بیشتر صورت گیرد.

۶-به مستندات توجه کنید

وقتی قفل سازی کارهای تعمیراتی شما درخواست می کند هزینه هایی که تخمین زده و به شما ارائه داده را میخواهد تایید کنید.

زمانی که از کار آنها مطمئن شدید و تایید شدند هزینه را پرداخت نکنید.

یک قفل ساز معتبر قبل از شروع کار خود درخواست می کند شما کارت و شناسایی نشان دهید تا اینکه مطمئن شود که خانه یا مکان مورد نظر و یا خودرو مورد نظر متعلق به شما است.

این کار آنها نشانه حرفه ای بودن قفل ساز است می خواهد بداند که خانه یا مکان مورد نظر و یا خودرو مورد نظر متعلق به شما باشد. و با اطمینان خاطر کار خود را شروع می کنند. اطلاعاتی که از شما پرسیده می شود:

نام

نام خانوادگی

شماره تلفن

کارت شناسایی

خدمات قفل سازی درخواست شده

امضاء

همه این کارها یک کار استاندارد است البته شما باید اطلاعات را دقیق بخوانید و بدانید چه مطلبی را می خواهید امضاء کنید تا با اطمینان کار را انجام دهند تا سرقتی توسط شخص غریبه ای صورت نگیرد.

۷-دریافت فاکتور برای خدمات قفل ساز

وقتی کار قفل ساز تمام شد یک نسخه از فاکتور با هزینه خدماتی که انجام شده تحویل شما می دهند.

اطلاعات موجود در فاکتور هر نوع تعویض قفل، زمان کار قفل ساز و قیمت ویژه خدمات اضطراری است که همه این موارد توسط قفل ساز باید فاکتور شود.

ممکن است این فاکتور برای شما مهم باشد و بخواهید آن را به شرکت بیمه بدهید.

کلیدسازی و قفل سازی شبانه روزی غرب تهران آماده است که تمامی خدمات را در هر ساعتی از شبانه روز به مشتریان خود ارائه دهد.

خدمات ارائه شده شامل تعویض، تعمیر انواع قفل ها و کلید های قدیمی و جدید می باشد. اگر در موقعیت اضطراری بودیید قفل درب منزل یا محل کار خود و یا کلید ماشین را گم کردید سریعا با کلید سازی غرب تهران تماس حاصل کنید.

مناطق قابل پشتیبانی در غرب تهران توسط امداد کلید

مناطق غرب تهران که تحت پوشش و نظارت کلید سازی هستند و در ۲۴ ساعت شبانه روز برای خدمت رسانی آماده هستند در لیست زیر می باشد:

 • کلید سازی شبانه روزی آریا شهر
 • کلید سازی شبانه روزی میدان صنعت
 • کلید سازی شبانه روزی شهرک ژاندارمری
 • کلید سازی شبانه روزی باغ فیض پونک
 • کلید سازی شبانه روزی اکباتان
 • کلید سازی شبانه روزی بلوار تعاون
 • کلید سازی شبانه روزی وردآورد
 • کلید سازی شبانه روزی سعادت آباد
 • کلید سازی شبانه روزی طرشت
 • کلید سازی شبانه روزی کوی نصر
 • کلید سازی شبانه روزی گیشا
 • کلید سازی شبانه روزی پونک
 • کلید سازی شبانه روزی دهکده المپیک
 • کلید سازی شبانه روزی تهرانسر
 • کلید سازی شبانه روزی شهرک گلستان
 • کلید سازی شبانه روزی فرحزاد
 • کلید سازی شبانه روزی مرزداران
 • کلید سازی شبانه روزی شهرک راه آهن
 • کلید سازی شبانه روزی جلال آل احمد
 • کلید سازی شبانه روزی شهران
 • کلید سازی شبانه روزی سردار جنگل
 • کلید سازی شبانه روزی آیت الله کاشانی
 • کلید سازی شبانه روزی شهرآرا
 • کلید سازی شبانه روزی شهرک غرب
 • کلید سازی شبانه روزی آزادی
 • کلید سازی شبانه روزی شهر زیبا
 • کلید سازی شبانه روزی بلوار فردوس
 • کلید سازی شبانه روزی بلوار فردوس شرق
 • کلید سازی شبانه روزی بلوار فردوس غرب
 • کلید سازی شبانه روزی اشرفی اصفهانی
 • کلید سازی شبانه روزی تهران ویلا
 • کلید سازی شبانه روزی استاد معین
 • کلید سازی شبانه روزی ستارخان
 • کلید سازی شبانه روزی مهرآباد
 • کلید سازی شبانه روزی مهرآباد جنوبی
 • کلید سازی شبانه روزی مهرآباد شمالی
 • کلید سازی شبانه روزی کن
 • کلید سازی شبانه روزی سیمون بولیوار
 • کلید سازی شبانه روزی چیتگر
 • کلیدسازی شبانه روزی عباس آباد
 • کلیدسازی شبانه روزی صادقیه
 • کلیدسازی شبانه روزی فلکه اول صادقیه
 • کلیدسازی شبانه روزی فلکه دوم صادقیه
 • کلیدسازی شبانه روزی چهار دیواری
 • کلیدسازی شبانه روزی شریعتی
 • کلیدسازی شبانه روزی جنت آباد
 • کلیدسازی شبانه روزی جنت آباد شمالی
 • کلیدسازی شبانه روزی جنت آباد جنوبی
 • کلیدسازی شبانه روزی برق آلستوم
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک مخابرات
 • کلیدسازی شبانه روزی همایون شهر
 • کلیدسازی شبانه روزی حصارک
 • کلیدسازی شبانه روزی سازمان برنامه
 • کلیدسازی شبانه روزی شاهین
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک آپادانا
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک اندیشه
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک پرواز
 • کلیدسازی شبانه روزی کوهسار
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک نفت
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک والفجر
 • کلیدسازی شبانه روزی کنکوی
 • کلیدسازی شبانه روزی ارمکوی
 • کلیدسازی شبانه روزی بیمه
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک دریا
 • کلیدسازی شبانه روزی تهرانسر غربی
 • کلیدسازی شبانه روزی ویلا شهر
 • کلیدسازی شبانه روزی باشگاه نفت
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک آزادی
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک فرهنگیان
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک استقلال
 • کلیدسازی شبانه روزی ویلا شهر
 • کلیدسازی شبانه روزی شهرک شهرداری
 • کلیدسازی شبانه روزی زیبا دشت
 • کلیدسازی شبانه روزی آزادشهر

کافیست شما در یکی از مناطق ذکر شده و حتی محله هایی که جزء غرب تهران می باشند با امداد کلید تماس بگیرید تا بصورت شبانه روزی در کمترین زمان متخصص ما در محل شما آماده ازائه خدمات کلید سازی و قفل سازی باشد.

امداد کلید آماده ارائه خدمات کلید سازی در تمام محله ها، خیابانها و کوچه های غرب تهران می باشد.