ریموت کیا شامل ریموت کیا اپتیما، سوئیچ کیا اسپورتیج، ریموت کیا اسپورتیج، سوییچ ریو، ریموت کیا سراتو، ریموت کیا پیکانتو، سوئیچ کیا سراتو، سوییچ کیا پیکانتو و سوییچ کیا اپتیما است. هرکدام در ظاهر شاید یکی باشد؛ اما این نکته را باید در نظر داشته باشید که هر مدل خودرو کیا، کد مخصوص به خود را دارد. یکی از خدمات اصلی ما، ساخت انواع ریموت کیا در سریع‌ترین زمان و با استفاده از آخرین تکنولوژی به روز است. حتی خدمات تعمیر انواع سوئیچ ریموت کیا هم توسط کارشناسان ما در محل برای شما انجام می‌شود.

ساخت سوییچ و ریموت کیا توسط کارشناسان ما در محل و در هر کجایی از ایران که باشید (تهران، مشهد، اهواز، سنندج، سمنان، بیرجند، گرگان، زاهدان، بندرعباس، کرمان، یزد، بجنورد، ارومیه، تبریز، اردبیل، رشت، ساری، همدان، کرج، قزوین، کرمانشاه، ایلام، بوشهر، یاسوج، شهرکرد، اصفهان، شیراز، اراک، قشم، کیش، بوشهر، قم، زنجان، خرم آباد) متخصصان شرکت سریعاً خود را به محل شما رسانده و پس از ساخت یا تعمیر سوییچ خودرو و دریافت مدارک، آن را تحویل شما خواهند داد.

ریموت کیا

ساخت سوئیچ و ریموت کیا

در واقع، ساخت سوئیچ کیا در محل یک مزیت خیلی مهمی برای شرکت است. هدف شرکت از این کار، کاهش زمان انتظار صاحب خودرو در هنگام ساخت ریموت کیا است. ریموت ها ممکن است که بنا به دلایلی خراب یا گم شوند و این بدترین لحظه برای صاحب خودرو خواهد بود. ما این لحظه را همانند شما درک خواهیم کرد و از این رو کارشناسان خود را در سریع‌ترین زمان به محل گم شدن خودرو شما ارسال می‌کنیم. فقط شما باید تا رسیدن کارشناس صبر کرده و هیچ اقدامی را انجام ندهید.

از آنجا که هر ریموت کیا فقط برای یک مدل خودرو است و حتی در ریموت یکسان با توجه به این کد مختلفی دارند، نمی‌توانند برای یک مدل خودرو استفاده شوند، از این رو به هیچ وجه با ریموت دیگران اقدام برای باز یا بسته کردن درب خودروی خود نکنید. در واقع با این کار هم اعصاب خود را خرد و هم وقتتان را تلف خواهید کرد.

ساخت سوئیچ و ریموت یدک کیا

یکی دیگر از خدمات ما، ساخت سوئیچ و ریموت یدک کیا است. ریموت یدک بیشتر از خود کلید اهمیت دارد و به عنوان به ابزار حیاتی در مواقع اضطراری به حساب می‌آید. برای همه این اتفاق استفاده است که در هنگام مسافرت یا گردش شهری، سوییچ کیا خود را گم کنند یا بنا به دلایلی، سوییچ عمل نکند. در این صورت لازم است که حتماً از یدک آن استفاده کنید. البته مراقب باشید که یدک را داخل خودرو قرار ندهید. یدک باید در جیب یا کیف دم‌دستی‌تان باشد و البته هم همیشه لازم نیست که آن را همراه خود به هر نقطه ببرید. بیشتر توصیه می‌شود که سوئیچ یدک کیا را در هنگام مسافرت به دست هم‌سفریان خود بسپارید.

به هر حال اگر ریموت کیا اصلی شما خراب یا گم شد و کلید یدک همراهتان نبود یا اینکه اصلاً نداشتید، لازم نیست که نگران نباشید. فقط کافی است که شماره شرکت را در گوشی خود ذخیره کرده و در چنین مواقعی با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما می‌آیند و علاوه بر ساخت کلید اصلی، یک نمونه یدک برای شما بر اساس مدل خودرو می‌سازند. فقط حتماً مدارک اتومبیل خود را هنگام دریافت ریموت ماشین در دست داشته باشید و آن را به کارشناس ما نشان دهید.

تاریخچه کیا

کیا شرکت خودروسازی کره‌ای که زیرمجموعه هیوندا به حساب می‌آید و در حال حاضر دومین شرکت بزرگ خودروساز در کره جنوبی است. فعالیت این شرکت با تولید دوچرخه از سال 1944 آغاز شد و حدود 8 سال بعد، یعنی سال 1954 شروع به ساخت و تولید کامیون کرد. در سال 1986 یعنی 32 سال بعد، کیا توانست وارد کارخانه‌های تولید خودرو شود که در حال حاضر 8 کارخانه خودروسازی در ایالات متحده آمریکا، کره، چین، ویتنام و اسلواکی دارد. البته دفتر مرکزی این شرکت خودروسازی بزرگ در شهر سئول قرار گرفته و بزرگ‌ترین سهام‌دار آن، شرکت هیوندا است. کیا دومین خودروساز بزرگ کره جنوبی و زیر مجموعه شرکت خودروسازی هیوندا است. برای همین برخی از افراد، آن را با هیوندا اشتباه می‌گیرند. خودروهای کیا و هیوندا هرکدام ساختار مخصوص به خود را دارند؛ حتی ریموت آن‌ها. ریموت کیا دارای چند نوع سوئیچ است. در واقع برای هر مدل یک نوع سوئیچ ساخته شده است و مانند بقیه خودروها نمی‌توان از یک سوییچ برای چند مدل خودرو دیگر استفاده کرد.

تعمیر سوئیچ و ریموت کیا

همان‌طور که در بالا گفتیم، خدمات ما فقط محدود به ساخت سوییچ کیا محدود نمی‌شود. بلکه خدمات تعمیر ریموت کیا توسط کارشناسان خبره و باتجربه ما در محل انجام خواهد شد. از آنجا که بیشتر مشکلات ریموت های کیا برای همه افراد دارندگان اتومبیل یکسان است، از این رو متخصصان با بیان چند مشکل به راحتی متوجه علت خرابی ریموت کیا شما می‌شوند و با استفاده از آخرین تجهیزات به محل شما برای تعمیر می‌آیند.

بعضی از دلایلی که ریموت کیا خودروی شما خراب می‌شود:

  • ضعیف شدن باتری می‌تواند اولین دلیل کار نکردن دقیق ریموت کیا باشد. باتری‌ها هرچقدر هم که باکیفیت باشند، دارای عمر محدودی بوده و باید بعد از چند وقت آن را عوض کرد. فهمیدن اینکه نیاز به تعویض باتری است یا خیر، بسیار ساده خواهد بود. شما باید برای باز یا بسته کردن با استفاده از ریموت، چند بار پشت سر هم و با فشار دکمه‌ها را فشار دهید تا کار کند.
  • سوئیچ کیا ممکن است که چند بار به زمین بیافتد. البته یک یا دو بار به زمین افتادن مشکلی را به وجود نمی‌آورد؛ اما اگر تعداد آن خیلی بیشتر از حد معمول شود، باعث آسیب به بدنه سوئیچ و برد ریموت می‌شود که در نهایت شما مجبور می‌شوید تا آن را عوض کنید.
  • کدگذاری ریموت ها دست‌کاری شوند. برخی از افراد که حس کنجکاوی آن‌ها همیشه گل می‌کند، ریموت یا دستگاه را از هم باز می‌کنند و شروع به ور رفتن با آن می‌کنند. از آنجا که شما هیچ سررشته‌ای ساختار این دستگاه و سوئیچ ریموت دار کیا ندارید، ممکن است باعث تغییرات ناخواسته‌ای شوید و از این رو بعد از قفل کردن درب، دیگر نتوانید آن را باز کنید.
Close Menu
Call Now Button