ریموت هیوندا مانند بقیه سوییچ‌ها دارای انواع مختلفی است که بسته به مدل خودرو، هرکدام مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از خدمات اصلی در حوزه کلید خودرو، ساخت انواع ریموت هیوندا است. تمامی مدل‌های مختلف سوئیچ هیوندا مانند ریموت هیوندا آوانته، سوییچ هیوندا آزرا، کلید کددار هیوندای 20i، ریموت هیوندا جنسیس، سوییچ هیوندا توسان، ریموت هیوندا النترا، سوییچ سانتافه، سوییچ ریموت دار هیوندا آزرا، ریموت هیوندا سوناتا، سوییچ هیوندا جنسیس، کلید ریموتی هیوندا توسان، سوییچ هیوندا النترا، سوئیچ هیوندا سوناتا، سوییچ هیوندا آوانته و سوییچ هیوندا ورنا توسط کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و آخرین تکنولوژی ساخته یا مورد تعمیر قرار می‌گیرد.

برای ساخت یا تعمیر انواع ریموت هیوندا کافی است که با شماره تلفن شرکت تماس گرفته و بعد از اعلام مشکل و آدرس خود، کارشناسان در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما بیایند و در آنجا اقدام به ساخت یا تعمیر انواع سوییچ هیوندا خودرو شما کنند. در هر کجایی از ایران که باشید (مشهد، تبریز، تهران، اردبیل، ساری، بوشهر، بندرعباس، زاهدان، کرمان، ارومیه، یاسوج، گرگان، اهواز، همدان، زنجان، کرمانشاه، ایلام، شیراز، اصفهان، بیرجند، بجنورد، خرم آباد، کیش، قشم، یزد، کرج، قزوین، رشت، سنندج، اراک، قم) کارشناسان ما سفارش‌های شما را قبول می‌کنند و آن را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما می‌رسانند. فقط حتماً مدارک خودرو در هنگام تحویل ریموت هیوندا همراه داشته باشید.

ریموت هیوندا

ساخت سوئیچ و ریموت هیوندا

سوییچ‌های هیوندا علاوه بر اینکه با دیگر مدل‌های خودرو متفاوت هستند، با خودشان متمایزند؛ یعنی شما نمی‌توانید ریموت هیوندا یک خودرو را برای باز یا بسته کردن درب خودرو هیوندای دیگر مورد استفاده قرار دهید. تمامی کلیدهای هیوندا کامپیوتری هستند و علاوه بر اینکه روی هرکدام شاخه و کدهای مخصوصی وجود دارد، دستگاه کنترل آن در داخل خودرو، دارای کدهای مخصوص به خود است.

برای سفارش ساخت ریموت و سوئیچ هیوندا کافی است که فقط با شرکت تماس بگیرید. حتماً در هنگام تماس نوع مشکل و مدل خودرو خود را بیان کنید تا کارشناسان ما بهتر بتوانند برای آمدن به محل شما برنامه ریزی کنید. در واقع هدف شرکت ما این است که صاحبان خودرو در صورت گم یا خراب شدن سوییچ خودروشان، در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند نمونه‌ای از کلید خودرو خود را داشته باشند. سوئیچ خودرو دقیقاً مطابق با مدل خودرو شما ساخته می‌شود و به صورت رمزنگاری شده تحویل شما داده خواهد شد. از این رو، کسی نمی‌تواند با داشتن یک سوئیچ خودرو هیوندای دیگر، درب اتومبیل شما را باز کرده و آن را روشن کند.

ساخت سوئیچ و ریموت یدک هیوندا

یکی از مشکلات افراد، همراه نبردن کلید یدک با خود در هنگام مسافرت است. برخی از افراد ریموت های یدک را ابزاری اضافه می‌بینند و از این رو، همیشه آن را در کنج خانه خودشان قرار می‌دهند. فلسفه ریموت یدک این است که در هنگام آسیب یا گم شدن کلید اصلی، شما از یدک استفاده کنید. هیچ تفاوتی در ساختار یدک و اصلی وجود ندارد، فقط ممکن است که اندازه ریموت اصلی از یدک بزرگ‌تر و کمی شکیل تر باشد. همراه داشتن ریموت یدک در مسافرت بیشتر از هر چیزی واجب است.

به هر حال، درصورتی که ریموت هیوندا خودرو شما گم یا آسیب دید و شما نوع یدکی را همراه خود نداشتید یا اینکه کلید یدک هم خراب بود و به درستی عمل نمی‌کرد، کافی است که با شرکت تماس بگیرید و بعد از بیان مشکل، کارشناسان ما در محل اقدام به تعمیر و ساخت سوئیچ هیوندا شما می‌کنند.

در صورتی که نیاز به ریموت یدک هیوندا هم داشته باشید، در هنگام تماس کافی است که سفارش نوع یدکی هم بدهید تا کارشناسان ما بر اساس مدل خودرو شما، یک نوع یدکی بسازند. فقط مراقب باشید که حتماً نوع یدکی را به خوبی نگهداری کنید.

تاریخچه هیوندا

هیوندا یک خودرو کره‌ای است که در 1967 تأسیس شد و امروزه پس از شرکت‌های جنرال موتوروز، فولکس واگن و تویوتا به عنوان چهارمین خودروساز برتر دنیا شناخته می‌شود. جالب است بدانید که خودروهای هیوندا در حال حاضر، یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های خودرو در آمریکا است. این خودرو که در چند سال اخیر وارد ایران شده است، بازار فروش بسیار خوبی را به دست آورده است و هر روز شاهد افزایش تعداد آن در سطح خیابان‌ها هستیم.

تعمیر سوئیچ و ریموت هیوندا

ریموت هیوندا مانند بقیه خودرو ها ممکن است که در اثر استفاده یا رعایت نکردن اصول نگهداری، خراب شود. شرکت ما فقط خدمات مربوط به ساخت انواع سوئیچ هیوندا را ارائه نمی‌دهد، بلکه تعمیر انواع ریموت هیوندا هم توسط کارشناسان ما در محل و با استفاده از ابزارهای حرفه و به روز در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. بسیاری از افراد فکر می‌کنند که با خراب شدن یا از کار افتادن ریموت باید سریعاً آن را عوض کنند، در صورتی که با چند تکنیک تعمیراتی کوچک، می‌توانند آن را تعمیر کنند.

بعضی از دلایلی که ریموت هیوندا خراب می‌شود:

  1. ریموت ها اگر یک یا دو بار از دست بیافتند، مشکلی به وجود نمی‌آید؛ اما اگر این اتفاق چند بار تکرار شود، باعث آسیب به برد ریموت و از کار افتادن آن خواهد شد. پس حتماً به ویژه در هنگام درآوردن سوییچ از جیب یا استفاده از آن مراقب باشید تا از دستتان نیافتد.
  2. باتری ریموت ها بعد استفاده، ضعیف می‌شود و نمی‌تواند به درستی عمل کند. شما زمانی متوجه این اتفاق خواهید شد که ریموت هیوندا را جلوی خودرو گرفته‌اید و باید چند بار دکمه باز شدن آن را محکم فشار دهید.
  3. رمزنگاری به درستی انجام نشده است. ممکن است که در هنگام تعویض یا ساخت جدید ریموت رمزنگاری یا همان اعمال کد بین ریموت و دستگاه آن در خودرو، به درستی انجام نشود. البته این در صورتی اتفاق می‌افتد که خود افراد به صورت ناشیانه اقدام به نصب یا دست‌کاری آن کنند. تمامی متخصصان ما قدرت ریموت را در چند نقطه مختلف و جلوی چشمان صاحبان خودرو بررسی می‌کنند تا کارکرد صحیح آن را نشان دهند.

چند نکته

  • در هنگام هنگامی که قصد تحویل گرفتن سوئیچ هیوندا را دارید، حتماً مدارک ماشین همراهتان باشد. ریموت هیوندا فقط به صاحب خودرو تحویل داده خواهد شد.
  • از ریموت خود به شدت مراقب کنید. در صورتی که آن را گم کردید، سریعاً با کارشناسان ما تماس گرفته تا کد آن را تغییر داده و ریموت جدیدی را تحویل شما دهند.
Close Menu
Call Now Button