پرش لینک ها

رفع مشکل گیر کردن سوییچ خودرو از زبان یکی از متخصصان گروه کلیدسازی سیار امدادکلید

در برخی موارد با مواردی مواجه شدیم که سوییچ مشتری، درون مغزی گیر کرده،یا تیغه سوییچ درون مغزی شکسته،
در اینطور مواقع دوحالت وجود دارد:
در حالت اولی که خیلی کم پیش میاید شما خودتان میتوانید به راحتی مشکل را برطرف کنید،مقداری روغن مکانیکی(به هیچ عنوان از روغن ترمز استفاده نکنید) را با سرنگ داخل آن می پاشید و سپس از دم باریک یا وسیله دیگری که بشود سوییچ را محکم گرفت، استفاده کنید و با آرامش و تمرکز کمی با کلید بازی کنید تا سوییچ از مغزی خارج شود.
درغیر این صورت میشود حالت دوم :
در آن حالت باید خودرو را به یکی از متخصصان کلیدسازی سیار امدادکلید ارجاع دهید تا آنرا برای شما به صورت کاملا اصولی تعمیر کند و به شما تحویل دهد.
در برخی از موارد اغلب رانندگان فراموش میکنند که دنده را در حالت غیرفعال(خلاص) یاNیاPقرار دهند، اگر این موضوع را در هنگام خاموش کردن خودرو فراموش کنید، سوییچ خودرو گیر میکند. در بعضی از مواقع سوییچ به خاطر قفل فرمان گیر کرده است که به راحتی میتوانید فرمان را به سمت چپ یا راست چرخانده و با سوییچ بازی کنید تا قفل فرمان خنثی شود و سوییچ شما بیرون بیاید.
برای پیشگیری کردن از گیرکردن سوییچ، شما میتوانید از اسپری های روان کننده استفاده کنید که با این کار هم در روان کردن سوییچ خود،و هم جلوگیری کردن از رسوب داخل مغزی و هم جلوگیری از زنگ زدگی داخل مغزی چند قدم بدون اینکه خود شما مطلع باشید به پیش رفته اید.
چک کردن باطری ماشین یکی دیگر از راه هایی است که برای جلوگیری کردن از گیر کردن سوییچ خودرو است چون اگر باطری ضعیف باشد قاعدتاً برق کمتری به کامپیوتر خودرو شما فرستاده میشود و باعث گیر کردن سوییچ، داخل مغزی میشود.
گروه کلیدسازی سیار امدادکلید در تلاش است تا با مشاوره ها و راهنمایی هایی که به زبان ساده بیان میکند،در وقت و هزینه شما عزیزان صرفه جویی شود

 

یک دیدگاه بگذارید

نام و نام خانوادگی*

وب‌سایت

دیدگاه